• Kuidas YouTube'is Hangoutsi reaalajas videokõne ajal esitlus sisse lülitada. Esitluse sisselülitamine Hangoutsi reaalajas videokõne ajal YouTube'i täpsemate seadete paneelil

    17.11.2021

    Tunni kokkuvõte on inglise keel sellel teemal: " Rippuvad välja ».

    Tunni toimumise kuupäev: 11.09.2015.

    Tunni tüüp:õppetund ZUNi moodustamisel.

    Kasutatud meetodid:õppimise stimuleerimine (õppimise edukuse olukorra loomine), konsolideerimine, iseseisev tööõpilased, kontroll, visuaalne - visuaalne (videomaterjali demonstreerimine), paljunemis-, produktiivsed meetodid.

    Töö vormid: eesmine, leiliruum, individuaalne.

    Tehnoloogia: isiksusekeskne õpe, infokommunikatiivne, tervist säästev.

    Tunni teema: Hangout (vaba aeg.)

    kõnematerjalõppetund: kõneklišeed, sealhulgas uus selleteemaline sõnavara.

    Tunni põhieesmärk: leksikaalsete oskuste kujundamine, dialoogi loomise oskuste arendamine pakutud fraaside põhjal.

    Tunni eesmärgi arendav komponent: õpilaste keele, kognitiivsete võimete arendamine; suhtlemisvalmiduse arendamine; õpilase isiksuse humanitaarne areng.

    Tunni eesmärgi hariduslik komponent: kooliõpilaste keelelise silmaringi laiendamine

    Tunni eesmärgi kasvatuslik komponent a: tingimuste loomine keele praktilise kasutamise vajaduse harimiseks erinevates tegevusvaldkondades, hariduses tolerantne suhtumineüksteisele.

    Tunni eesmärgi praktiline komponent: leksikaalsete oskuste praktiline kasutamine (teemalise dialoogi koostamine, NLE kasutamine küsimuste koostamisel) teemal “Hanging” monoloogis ja dialoogilises kõnes.

    Tunni varustus:

    1. Vaulina ja teised. Spotlight 7. Moskva, Express Publishing "Valgustus"

    2. Vaulina jt. Tegevusraamat 7. Moskva, Ekspresskirjastus "Valgustus"

    3. Vaulina jt. Raamat õpetajatele, Moskva, Express Publishing "Valgustus"

    4. Individuaalne didaktiline materjal (dialoogiskeem, test)

    5. Multimeediaprojektor, sülearvuti

    6. Didaktiline materjal tahvlil töötamiseks.

    Registreerimine lauad: Teisipäev, 11. september.

    Ringi uitama.

    klassi tööd

    Mine poodi, tee sisseoste Vaba aja tegevus:

    Saada tekstisõnumeid/e-kirju

    Kuula muusikat Külmal päeval Soojal päeval

    lauamänge mängima

    Sellel teemal pakutud õppetund “Vaba aeg” on esimene, leksikaalselt ei ole eelmiste tundidega seotud, vaid grammatiliselt seotud eelmiste tundidega – olevik lihtne. Tund on üles ehitatud vastavalt keskkoolide programminõuetele.

    1. Organisatsioonietapp.

    Lava eesmärk: koos luua võõrkeelse suhtluse õhkkond, tähelepanu organiseerimine.

    Meetod: praktiline

    Õpetaja tegevused: tervitab õpilasi, kontrollib tunniks valmisolekut. Mobiliseeris õpilaste tähelepanu õppetegevusele.

    Õpilaste tegevused: tervitada õpetajaid.

    Toode: tervitusi. Õppetunniks valmis.

    Vastavalt ZUN-i moodustamise tunni ülesehitusele oli teine ​​etapp kõneharjutused - (küsimused tunni pakutud teema sees) - isikliku iseloomuga küsimused - 2 teadmiste uuendamise etapp need. varem käsitletud materjali kordamine uue assimileerimiseks. Nende küsimustega seoses tekkis õpilastel ettekujutus tunni teemast. Teema, eesmärgi ja ülesanded tegi selgeks õpetaja.

    Lava eesmärk: haridusliku pinge olukorra tekitamine, tunni teema väljaütlemine.

    Meetod: verbaalne

    Õpetaja tegevused: küsib isiklikke küsimusi

    Õpilaste tegevused: vastake õpetaja küsimustele

    Toode:õpilaste vastused

    3 ettevalmistusetapp uue materjali õppimiseks läbi videofragmendi Demonstreeriti tunni uue sõnavaraga videolõiku. Kohaldati nähtavuse põhimõtet õpilaste huvi (õpilaste motivatsioon õppida).

    Lava eesmärk:

    Meetod: visuaalne, et suurendada tähelepanu uuritavale probleemile

    Õpetaja tegevused: näitab videot koos sõnavaraga

    Õpilaste tegevused: video vaatamine

    Toode: vaadatud video

    4 uute teadmiste kujunemise etapp- uue sõnavara väljatöötamine läbi lugemise individuaalselt, kooris. Sõnavara koondamine - Mõttekaartide tabeli täitmine, töövihiku harjutuse tegemine, rakendamise jälgimine ja valmisfraaside demonstreerimine.

    Lava eesmärk: sõnavara esialgne tutvustamine

    Meetod: praktiline

    Õpetaja tegevused: tutvustab uut sõnavara, soovitab täita tahvlil tabelit, rääkida laual, teha harjutust töövihikus.

    Õpilaste tegevused: loe sõnavara kooris, täitke tabel, sooritage harjutus töövihikus.

    Toode: täidetud laud, monoloog laual, sooritatud harjutus

    Kehaline kasvatus: 20 minutit pärast õppetundi pakuti kehalise kasvatuse tundi füüsilise pinge maandamiseks.

    Oskuste oskuste kujunemise 5. etapp

    Järgmiseks ülesandeks oli dialoog suhtlusprobleemi lahendamiseks. Viidi läbi frontaalküsitlus, selgitati välja 3 põhiküsimust dialoogiks, s.o. organiseeritakse tajumise, mõistmise ja esmase üldistamise protsess. Anti aega paaristöötamiseks, õpilaste jaoks uue süstematiseerimiseks õppematerjal. Õpilastele pakuti stimuleerivaid tingimusi – skeemi – dialoogialgoritmi.

    Õpilased said ülesandeks luua dialooge, õpetaja aga kasutada kõnes vajalikul hulgal teemakohast sõnavara. Eesmärk oli luua teemakohane dialoog dialoogiks vajalike nähtustega: sissejuhatus - huvi, lips,

    Esitati dialooge – õpilaste enda tegevuse tulemusi. Soovitati vaadata Skype’ist minu dialoogi inglise tüdrukuga. Esitage küsimusi, rakendage oma teadmisi standardsetes ja mittestandardsetes olukordades. Võõrkeelest arusaamise kontrollimiseks viidi läbi väike test. Võtsime monoloogi kaudu kokku, mida minu välismaalasest sõbrannale teha meeldib ja mida ei meeldi.

    Lava eesmärk:õppida, kuidas kirjutada dialoogi teemal.

    Meetod: reproduktiivne (ZUN-i moodustamiseks)

    Õpetaja tegevused: viib läbi grupi frontaalset küsitlust, jagab diagramme - dialoogialgoritme, briifi dialoogi koostamisel, abi dialoogi koostamisel.

    Õpilaste tegevused: esitada küsimusi, vastata küsimustele, näidata rühma ees dialoogi

    Toode: valmis dialoog

    6. Õppetunni kokkuvõte:õpilased vastasid pakutud refleksiooniküsimustele: õppisin ..., õppisin tunnis ..., õppisin ..., oli huvitav (ebahuvitav, raske, igav). Õpetaja hindas kõigi õpilaste töid.

    Lava eesmärk: koos süstematiseerimine, materjali üldistamine

    Meetod: iseseisev töö

    Õpetaja tegevused: pakub juttu teismeliste ajaveetmisest Surgutis

    Õpilaste tegevused: räägime teismeliste ajaveetmisest Surgutis

    Toode: idee vaba aja veetmise kohast

    7. õpilaste kodutöödest teavitamise etapp:õpilased kirjutasid maha kodutöö tahvlilt, loe ülesanne. Õpetaja andis juhiseid kodutööde tegemiseks.

    Lava eesmärk:

    Meetod: iseseisev töö

    Õpetaja tegevused:Õpetaja andis juhiseid kodutööde tegemiseks.

    Õpilaste tegevused: Pane kodutöö kirja.

    Toode: Kodune harjutus.

    Koolituse peamine eesmärk võõrkeel on võõrkeelekultuuri valdamine kõnetegevuse põhiliikide kaudu, seetõttu lugesid, kuulasid, rääkisid tunnis õpilased. . Seega oli iga õpilane kaasatud õppetegevusse.

    Tund viidi läbi üsna kiires tempos ja see võimaldas kandideerida erinevad tüübid tegevusi ja ei lasknud väsida ega tüdineda.

    Tunniks valmistumisel võeti arvesse õpilaste vanust ja individuaalseid iseärasusi (video, Skype). Tunnis pakutud ülesanded suurendasid motivatsiooni õppetegevusedõpilased. Lapsed täitsid entusiastlikult ülesandeid ja esitlesid oma töid. Haridussituatsioon sünnib spontaanselt, läbi koostöö…

    Tund läks plaanipäraselt. Kõik tunni osad on omavahel loogiliselt seotud.

    Tunni jooksul õnnestus mul eesmärk saavutada. Õpilased näitasid häid teadmisi uuritava teema kohta.

    Peale 20-minutilist tundi pakuti kehalise kasvatuse seanssi füüsilise pinge maandamiseks.

    Tunnis kasutati tehnoloogiaid: õpilaskeskne õpe, infokommunikatiivne, tervist säästev, mis aitab kõige paremini kaasa õppe põhiülesande elluviimisele: õpilaste kõneoskuste ja -võimete arendamisele.

    Tunniplaan

    Tervitused .

    Juhatus: kuupäev, nädalapäev

    T-Cl

    2. Kõne laadimine.

    4 min

    3. Uue sõnavara tutvustamine läbi video.

    4 min

    4. Esmane sõnavara tutvustamine.

    4 min

    5. Diagrammi koostamine meeldejätmiseksMõistuskaart

    5 minutit

    Kasvatuspinge olukorra loomine.

    Kõneharjutus: isikliku plaani küsimused.

    Täna räägime paljudest huvitavatest asjadest. Aga alguses esitan mõned küsimused, palun vastake mulle.

    Kas sulle meeldib rattaga sõita?

    Kas sulle meeldib telekat vaadata?

    Kas sulle meeldib raamatuid lugeda?

    Kas sa kõnnid parkides?

    Kas teil on pidusid?

    Mida sulle vabal ajal teha meeldib?

    Kas oskate arvata, millest me tunnis räägime?

    Meie tunni teema on “Hanging out”.

    Veetmine on kuskil aja veetmine. (kuskil aega veeta.

    Kus inimestele meeldib oma vaba aega veeta

    Kus saavad teismelised tavaliselt aega veeta?

    Pakub vaadata videot, arvata vabal ajal toimuvatest tegevustest

    Nüüd tahan teile näidata lühikest videot selle kohta

    Võtame oma teemasse mõned uued fraasid.

    Vaata tahvlit, korda pärast mind.

    Pakub täitma tahvlil, vihikusse plaati fraasidega tegevuste kohta soojal ja külmal ajal.

    Teeme mõttekaarti: mida teete külma ja sooja ilmaga.

    Vasta küsimustele, arva ära tunni teema.

    P1: Jah, ma tean.

    P2: Mulle meeldib telekat vaadata.

    P3: Ei, mulle ei meeldi lugeda.

    P4: Jah, ma tean.

    P5: Jah, me teeme.

    P6: Magama.

    P6: Ma mõtlen meie vabale ajale!

    P1: -Kinos,

    pargid,

    enne telekat,

    enne arvutit

    Vaata videot, loe videost teemakohaseid sõnu ja väljendeid.

    Loe, korda õpetaja järel. Nad tõlgivad.

    Nad kirjutavad tahvlile ketis, vihikutesse.

    Täitke tahvlil olev tabel

    Teema esialgne idee

    Sissejuhatus teemasse.

    Uussõnavara

    Diagramm: Vaba aja tegevus külmadel ja soojadel päevadel

    T-1

    T-2

    T-3

    Video

    Sõnavara tahvlil

    Diagramm

    5. Harjutuse sooritamine sisse

    TegevusRaamat

    3 min

    6. Kehalise kasvatuse minut.

    2 minutit

    7. Suulise kõne oskuse arendamine

    7 min

    ülesande täpsustamine (dialoog)

    Juhend rühmas ülesannete täitmiseks.

    Sõnavara teisene tugevdamine.

    Dialoogilise kõne arendamine, uuritava leksikaalse materjali õige kasutamise kontroll dialoogis.

    Pakub ülesande täitmist töövihikus

    Pakub kehalise kasvatuse sooritamist.

    Õpetaja: Puhkame veidi, tõuse püsti.

    Käsi püsti!
    Käsi alla!
    käed puusadel,
    Painutage vasakut külge
    Painutage oma paremale.
    seismaikka. Istualla.

    Jagab kaarte - dialoogiskeeme, annab paarile aega töötamiseks, annab aega dialoogi lõpetamiseks, abistab. Paluge paaridel klassi ees esineda.

    Jah, mulle meeldib perega koos olla ja sõbraga Skype’is aega veeta. Ma võin teda tutvustada.

    Esitada, lugeda ahelas.

    Õpilased teevad füüsilisi harjutusi

    Ehitage skeemi järgi dialooge, kasutage dialoogi skeemi, küsimuste ja vastuste jaoks sõnavara

    rääkige paaris, rääkige rühma ees dialoogiga.

    Kas oskate öelda, kus teile meeldib aega veeta?

    Valmis

    fraasid.

    Valmis dialoog teemal.

    Töövihik trükitud alusel.

    Dialoogi koostamise skeem-algoritm.

    P- T

    8. Haridustoodete demonstreerimine – dialoog edasiSkype

    4 min

    EsitusSkype, dialoog edasiSkype

    SisaldabSkype, võtab ühendust inglise tüdrukuga. Küsib, millega inglise teismelised vabal ajal tegelevad.

    Kallid õpilased, ma tahan näidata oma aega veetmas

    Skype minu Inglismaalt pärit sõbraga. Kui soovite, võite küsida tema hangouti kohta küsimusi.

    Vaadake videot, kuulake dialoogi, esitage oma küsimusi tunni teema kohta.

    Dialoog sisseSkype

    Mulle meeldib sõpradega rannas aega veeta

    minu maja lähedal. Mängime rannavõrkpalli ja läheme

    ujuda, kui ilm on hea. Talvel

    käime purjelauaga sõitmas ja purjetamas. mulle väga meeldib

    veedan oma vaba aega rannas, sest

    meri ja päikesepaiste on mulle väga olulised

    9. Saadud toodete süstematiseerimine

    3 min

    (Monoloog)

    Pakub rääkida teismeliste ajaveetmisest Surgutis

    Lapsed, kas te ütlete Surguti teismeliste lemmikkohad?

    Räägitakse teismeliste ajaveetmisest Surgutis

    Idee vaba aja veetmise kohast

    Viimane etapp:

    a) kokkuvõtte tegemine;

    b) õpilaste töötegevuse hindamine, hinde panemine.

    c) kodutööde juhendamine

    d) peegeldus

    5 minutit )y from dialoogi jaoks,th materjal dialoogis ys haru.

    Positiivne motivatsioon tööks järgmistes tundides.

    Esitab küsimusi, mis aktiveerivad õpilaste reflekteerivat, hindavat tegevust

    G) Kallid sõbrad, mida te täna tegite?

    Kas sulle meeldis see?

    Kas see oli raske?

    Kas see oli huvitav?

    Kas saate öelda 10 uut ajaveetmise fraasi?

    Teevad tunnist kokkuvõtte, kuulavad ära õpetaja soovid, panevad kirja kodutööd, hindavad tundi, hindavad enda toodet, tegevust.

    P1 Vaatame koos hängimisega videot

    P2. Teeme oma dialoogid ise

    P3: See oli huvitav.

    P4: Näeme inglise tüdrukut.

    P5: Me räägime inglise tüdruk

    Enda tegevuse hindamine

    Tahvel: kodutöö: harjutus 4 lk 10 (kirjuta enda kohta kava järgi märge)

    » oleme eelseisva videokoosoleku jaoks kõik seaded ära sorteerinud. Selles osas räägin sellest, kuidas seda koosolekut vahetult läbi viia, st. kuidas hallata Google Hangoutsi ülekannet.

    Me läheme teie kanalile, minge jaotisse "videohaldur" ja avame alamjaotise "Otseülekanded". Leiame oma ülekande ja klõpsame nupul „Alusta Hangoutsi videokoosolekut otseülekandes”.

    Ilmub hüpikaken, milles näete ennast, sest. veebikaamera, seadete paneelid ja nupp "Alusta leviedastust" lülituvad käivitamisel automaatselt sisse


    Ekraanipildil näete akent, mis mul on ja video asemel on minu foto – see on tingitud sellest, et lülitasin kaamera välja. Kui te end kaamerasse ei edasta, asendatakse selle asemel fotoga Google+ lehelt, nagu minu puhul.

    Tahan märkida, et saade pole veel alanud, s.t. oleme juba avanud saatejuhtimisakna, kuid seni, kuni pole vajutatud rohelist “Alusta saadet” nuppu, ei näe meie vaatajad midagi. Kui vajutame sellele nupule, siis algab otseülekanne sõltumata sellest, mis kellaajal oleme seadistustes määranud.

    1. Põhiseadete paneel

    Jaotame esimese seadete paneeli:

    Kasutades esimest plussiga mehe kujul olevat ikooni, saame kutsuda esinejaid, klõpsake lihtsalt ikoonil ja märkige spetsiaalsele väljale kõnelejate e-posti aadressid, keda soovime kutsuda. Ja nad saavad teiega koos veebiseminari korraldada.

    Järgmised kaks ikooni on mõeldud heli ja video jaoks. Nagu näete ekraanipildil, on ikoonid punasega esile tõstetud, mis tähendab, et nii heli kui ka video on keelatud. Kui klõpsate uuesti nendel ikoonidel, jätkub heli ja video.

    Järgmine ikoon võimaldab teil reguleerida video kvaliteeti. Kui teil on nõrk internet ja video aeglustub, saate selle seadistuse avada ja video kvaliteeti veidi madalamaks muuta, tänu sellele suureneb saate edastuskiirus.

    Järgmine hammasrattaikoon peidab selle all teie veebikaamera ja mikrofoni seaded. Kui te ei edasta heli ega videot, avage need seaded.

    Ja viimane punase toru kujul olev ikoon tähendab saate lõppu. Kui klõpsate sellel, suletakse saatejuhtimisaken.

    2. Lisaseadete paneel

    Nüüd vaatame vasakpoolset seadete paneeli. See kukub automaatselt kokku, kui te ei tee mingeid manipuleerimisi. Selle helistamiseks peate viima hiirekursori meie akna vasakusse serva.

    3. Tehke ekraanipilt. See ikoon võimaldab teil teha videokoosolekust hetktõmmise. Klõpsake ikoonil üks kord, pärast seda ilmub veebiseminari akna allserva ümmargune kaameraikoon, klõpsake sellel ja koosoleku videost luuakse hetktõmmis (ekraanitõmmis).

    Siin saate teha seadeid, mis kehtivad teistele kõlaritele. Jällegi kasutatakse ainult siis, kui teie veebiseminari korraldab mitu inimest. Seal saab nende heli välja lülitada jne.

    Selles seadete plokis saate sisse / välja lülitada hosti kaamera ja mikrofoni ning reguleerida helitugevust.

    See seade on loodud selleks, et saaksite veidi lõbutseda. See töötab ainult siis, kui veebikaamera on sisse lülitatud. Hangouts tuvastab automaatselt teie pea asukoha ja kinnitab sellele erinevaid naljakaid mütse ja vuntsid.

    Seda ikooni kasutades saate lubada oma veebiseminaril mis tahes YouTube'i video edastamise. Mis tahes video edastamise alustamiseks klõpsake sellel ikoonil, seejärel klõpsake ilmuvas hüpikaknas nuppu "Lisa video esitusloendisse" ja sisestage otsinguribale kas konkreetse video aadress või märksõna. Seejärel klõpsake rohelist plussmärki, mis asub videost, mille soovite esitusloendisse lisada, paremal.

    Pärast kõiki neid manipuleerimisi hakkab video automaatselt esitama. Ja seal on väga kasulik nupp (roheline, kohe video all). Kui alustate videot, vaigistatakse teie mikrofon automaatselt. Kui vajutate ja hoiate all rohelist nuppu „Tühista vaigistus”, vaigistab Hangouts reaalajas video, et kuulajad saaksid teid paremini kuulda. Kui olete rääkimise lõpetanud, vabastage roheline nupp ja videot esitatakse uuesti tavalise helitugevusega.

    Video edastamise lõpetamiseks klõpsake uuesti Youtube'i ikoonil.

    See ikoon kuvab keelatud rakendusi. Samuti saate selle ikooni abil lisada täiendavaid rakendusi Google'i kataloogist.

    3. Alustage saateid

    Niisiis, oleme kõik seaded sorteerinud. Ja nüüd, kui teate, kuidas Google Hangoutsis videokoosolekut hallata, saate hakata ise edastama. Selleks klõpsake rohelist nuppu "Alusta leviedastust".

    Kaks ikooni näitavad, et olete otseülekandes. (vaata ekraanipilti)

    Sellest hetkest alates kuulevad ja näevad teie kuulajad teid.

    Oluline punkt!
    Google Hangoutsil on väike viivitus. Alates hetkest, kui ütlete fraasi, kuni hetkeni, mil teie kuulajad seda kuulevad, möödub 40–60 sekundit.

    See on kõigi Google Hangoutsi pakutavate lahedate funktsioonide hind. See on tõenäoliselt selle teenuse ainus oluline puudus, kuid peate sellega leppima.

    4. Lõpetame saate

    Niisiis, me oleme lõpusirgel. Esinesite edukalt, pidasite veebiseminari, mida edasi teha?

    Pärast saate lõpetamist vajutage nuppu "Lõpeta", sel hetkel saade lõppeb, kuid saateaken jääb avatuks. Saate täielikuks väljumiseks ja lõpetamiseks klõpsake punasel torul.

    Pärast seda ilmub hüpikaken, milles teatatakse, et otse-hangout on lõppenud ja ülekande salvestus ilmub mõne minuti pärast meie kanalile videohalduris. Klõpsake nuppu "Sule", aken sulgub. Nüüd saate minna kanalile ja vaadata ülekande salvestust.

    Ja siin on see väga mugavalt tehtud: saate salvestus hakkab asuma samal lingil, kus saade ise. Need. salvestus asendab automaatselt otseülekande.

    Võrgusülekande salvestamisel on samad sätted ja funktsioonid kui tavalisel videol, mille kanalile üles laadite.

    Järeldus

    Enne veebiseminari korraldamist harjuta kindlasti! Käivitage testvideokoosolek, avage võrguülekannete vaatamise aken, et näha, kuidas see kõik teie kuulajatelt välja näeb. Proovige kõiki neid seadeid ja rakendusi, millest ma rääkisin. Ja ärge unustage 40–60-sekundilist viivitust - sellega peate ka harjuma.

    Mõtlesime välja, kuidas Google Hangoutsis veebiseminari korraldada. Näitasin põhiseadeid, kuid te ei saa kõike ühes artiklis öelda. Seetõttu, kui teil on küsimusi, kirjutage need selle artikli kommentaaridesse, aitan teid hea meelega.

    Esitluse kuvamiseks keeles on teil vaja rakenduses "Google'i esitlused" demonstratsiooni alustamiseks klõpsake nuppu ja kui koosolek on kalendrisse planeeritud, hakatakse ettekannet edastama. Esitluse ajal saate oma nutitelefoni kasutada slaididega töötamiseks (teha töötlusi, täpsustusi, slaide vahetada ja mis tahes muid toimetamisi). Samuti saate vaadata vestluskaaslaste või dokumenti redigeerida lubavate isikute kommentaare ning jälgida esitluse aega, kasutades rakendusse sisseehitatud taimerit. Sel juhul näeb kasutaja, kes veel vestluses osalevad.

    Veel üllatusi Google'ilt!

    Lisaks ettekannete värskendustele esitas "lahkuse korporatsioon" ka uuendusi Google Keep- rakendus märkmete ettevalmistamiseks ja nendega töötamiseks. Kasutajad saavad nüüd eksportida rakenduses tehtud märkmeid asukohta Google Docs. Loomulikult pole see superläbimurre, vaid aktiivsetele kasutajatele väga kasulik uudsus. Google Keep.

    "Korterelamu haldamine" - Eluruumi üürile andmine elamu(elamuehitus)kooperatiivis. Juhtimise LCD (HBC). Plaadi sisu. Otsene juhtimine. Õiguslik raamistik. HOA juhtimine. HOA iseteeninduses osutab teenuseid "iseendale" Natalja Anfertevale. Organisatsiooni juhtimise juhtimine.

    "Vana-Venemaa ajad" – kuidas nimetati muistse Vene linna keskust? Vana Kiiev X sajandil. Mis ühendab iidseid Venemaa linnu Kiievit ja Novgorodi? Mõnikord Vana-Venemaa. Austuseks St. Mis sai iidse Novgorodi elust teatavaks tänu arheoloogide väljakaevamistele? 8. Millisel jõel toimus Venemaa ristimine? a) Doonau b) Dnepri c) Lääne-Dvina.

    "Sõprusest ja sõpradest" - Igal inimesel pole palju tõelisi sõpru. Sõpruse seadus. Su sõber kutsub sind tegema midagi halba. Lõpeta lause... Kas sa oled võimeline lööma koera või kassi? Seltsimees on sulle lähedane inimene nii ameti, tegevuse kui ka elutingimuste poolest. Andke endale üks punkt iga eitava vastuse eest küsimustele 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 15, 16, 17, 18.

    "Petised" - Gustav II Adolf 1611–1632. Erich XIV 1560–1568. Isiklikult võtab petitsioone vastu. Seitse bojari (juuli 1610). Bojaarirühmade võitlus. salapärane surm M.V. Skopin-Shuisky. 17. sajandi vale Dmitri I gravüür. Poola. Seljas Poola kleit, ajab habet. Vladislavi kutsumise tingimus on õigeusku pöördumine.

    „Pädevused koolis“ – Vahendid, mis aitavad kaasa õpilaste võtmepädevuste kujunemisele. Haridusprotsess, aidates kaasa õpilaste võtmepädevuste kujunemisele keskkoolis. Eksperimentaalne hüpotees. Areng klassi tunnid kursusel "Minu valik": Vanemad: Katse objekt. Töö korraldamine katses osalejatega:

    "Peterburi hotellid" - Ja kus peetakse kontserte, spordivõistlusi. Poed, kohvikud ja meelelahutuskeskused on avatud ööpäevaringselt. Teenused asuvad korrustel. Hotell "Kiiev" Hotell asub linna ajaloolise ja ärikeskuse lähedal. Renoveeritud toad, igas toas TV. Hotelli igas hoones on restoran ja baar.

    Veebiseminaril või konverentsil peetud kõne ajal muutub vajalikuks öeldut demonstratsioonimaterjalidega kinnistada. Selles postituses käsitleme PowerPointi esitluses slaidiseansi seadistamise protsessi enne eetrisse andmist, esitluse käivitamist, slaidiseansi näitamist ja sulgemist.

    Päris samm-sammult juhis aitab teil näidata kõneks heal tasemel ettevalmistust. Saate vaatajad ei näe tööhetki: esitlusredaktorit, arvuti töölauda, ​​ekraanil ringi jooksvat hiirt. Slaidid laienevad täisekraanile. Pange tähele, et see ei ole sama mis ekraani jagamine.

    Kuidas valmistada ette esitlus enne eetrit

    1. Looge esitlus rakenduses Microsoft PowerPoint for Windows.

    2. Seadistage slaidiseanss nagu ekraanipildil:

    • esitluse toimetaja -
    • Slaidiseanss –
    • Slaidiseansi seadistamine –
    • Kasutaja juhitav (aken) −
    • Animatsiooni pole –
    • Käsitsi slaidivahetus

    Katsetage julgelt slaidiseansi seadetega, kuid ülaltoodud funktsioon on näidanud parimaid tulemusi demo ja eelvaate puhul.

    1. pilt

    3. Klõpsake "Algusest" ja esitluse esimene slaid avaneb täisaknas.

    Joonis 2

    4.1. Naaske brauserisse, minge YouTube'i ja alustage voogesitust määratud ajal „Alusta Hangoutsi otseülekannet”.

    4.2. Kui olete esineja (mitte võõrustaja), liituge saatega varakult, et tunda end Google Hangoutsi stuudios mugavalt. Reeglina saadab koosoleku moderaator lingi videokoosolekuga ühenduse loomiseks.

    5. Pärast ühendamist ja sõna andmist tuleks sisse lülitada mikrofon ja kaamera, tervitada publikut ja ennast tutvustada.

    Kuidas esitlus ülekande ajal sisse lülitada

    6. Jagage ekraani (roheline nool Google Hangoutsi ekraani vasakus servas olevas menüüs.

    7. Aktiveerige vahekaart "Programmi aken".

    8. Valige esitluse aken.

    Joonis 3

    Ekraanipildil esitlus ei tööta: selle juhise 3. samm pole lõpetatud. Ja see on halb, sest sel juhul näeb publik Power Pointis esitlusredaktorit. Kui käivitate "Algusest" eetrisse ja avate esimese slaidi täisekraanil, demonstreerite saate vaatajatele, et olete täielikult valmis.

    10. Valige teatisest „Google Hangouts jagas saiti hangouts.google.com” käsk „Peida”.

    11. Avage oma arvutis (tegumiribal) esitlusaken ja alustage demonstratsiooni.

    Joonis 4

    Esitluse ajal

    12. Sirvige slaide käsitsi, kasutades klaviatuuri nooli. Kui kasutate hiirt, näeb publik seda saates.

    13. Saatke slaidid koos kommentaaridega mikrofoni.

    Kuidas esitlust peatada

    14. Naaske Google Hangoutsi aknasse (valige brauseri tegumiribal vahekaart).

    Joonis 5

    15. Valige teatises "Teie ekraan on kõigile osalejatele nähtav" käsk "Stopp". Naased automaatselt eetrisse – kaamera lülitub sisse.

    Joonis 6

    Esitluse lubamine Hangoutsi reaalajas videokõne ajal YouTube'is on lihtne, kui te ei tee seda esimest korda. Muul juhul harjutage iseseisvalt oma YouTube'i kanalil või võtke ühendust meie BTL Experti loovstuudioga. .

    Aitame teil ülekandeks valmistuda, tunnete end kindlalt ja jätate publikule õige mulje.

    Kas teil on küsimusi? Jäta kommentaarid.



    Sarnased artiklid